Sunkvežimis kuris važiuoja geležinkelio bėgiais

Lapkričio 23 d.  Vilniaus intermodaliniame terminale buvo pristatytas unikalus Iveco Trakker sunkvežimis, galintis važiuoti ir keliu, ir geležinkelio bėgiais. Jis suprojektuotas ir pagamintas naudojimui AB „Lietuvos geležinkeliai“ infrastruktūros direkcijos filialuose, geležinkelio techninei priežiūrai skirtų krovinių vežimui.

Išskirtinis savivartis automobilis su hidrauliniu kranu – manipuliatoriumi Palfinger Epsilon M120Z84TI ir kombinuota važiuokle – UAB „KMT“ vadovų, inžinierių ir gamybos pasididžiavimas. Sumontuota kombinuota važiuoklė ir vairuotojo darbą lengvinančios sistemos Iveco Trakker ant bėgių užvažiuoja vos per kelias minutes. Bėgiais sunkvežimis gali važiuoti 30km/h greičiu.

Ir geležinkelio bėgiais, ir automobilių keliais galintis važiuoti Iveco Trakker kasdieniniame darbe yra nepamainomas. Savo išvaizda ir struktūra jis atitinka nacionalinius ir ES standartus, konstrukcija atitinka visus saugos darbe ir eismo reikalavimus, sunkvežimis yra patogus prižiūrėti ir remontuoti.

AB „Lietuvos geležinkeliai“ informacija