BRM aplikacija

Minimal-su-sharpu

Žurnalo „Baltic Railways Magazine“ (BRM) programėlė leidžia susipažinti su populiariausiais Šiaurės Europos ir Skandinavijos šalių leidiniais, susijusiais su geležinkelių transportu. Programėlė skirta elektroninei žurnalo „Baltic Railways Magazine“ versijai, tačiau ji suteikia galimybę parsisiūsti ir skaityti taip pat ir kitus regiono leidinius, kuriuos skaitytojas gali pasirinkti iš sparčiai augančio leidėjų sąrašo.

Atsisiuntę programėlę, galėsite iš karto skaityti visas nemokamas publikacijas arba, pasinaudoję įdiegta atsiskaitymo funkcija, turėsite prieigą prie aukščiausios kokybės turinio (naujienlaiškių, žurnalų, knygų), taip pat galėsite žiūrėti prie daugumos leidinių pridėtus video įrašus ir nuotraukų galerijas.

„BRM“ programėlė – visiškai nemokama. Įdiegę ją galėsite pasirinkti anglų, rusų, vokiečių ar bet kurią Baltijos šalių kalbą. Interneto ryšys reikalingas norint atsisiųsti siūlomus leidinius, tačiau skaityti ir naudotis pačia mobiliąja aplikacija galima net ir neturint prieigos prie Interneto tinklo.

Atsisiųskite programėlę iš Google play arba App store.

badges_lt_apple badges_lt

 
 
 

Projektą pristato UAB „Zidex“.